Tuffy® Ant

16,90 

Size Chart
Tootekood: T-DS-Ant
Kategooriad:

Suurepärane interaktiivne mänguasi ühele või mitmele koerale. Parim koertele, kellele meeldib oma mänguasju raputada ning võivad pikalt tirimist mängida. Ujub vees ning on masinpestav.

4 KIHTI MATERJALE

Tuffy® Ultimate™ mänguasjad on valmistatud kuni neljast kihist.
1 kiht pehmet fliisi pealismaterjaliks.
1 kuni 2 kihti tööstusliku kvaliteediga pagasimaterjali.
1 kiht plastikkatet sisemuses.

ÕMMELDUD MITMEID KORDI
Kõik mänguasja kihid on omavahel kokku õmmeldud, valmistada üks eriti tugev materjal. Iga mänguasi on õmmeldud kokku kahekordse ristõmblusega ja kahekordse lineaarõmblusega. Mõned mänguasjad on lisaks must ääris, mis kaitseb servi ning muudavad selle veelgi tugevamaks.

PIIKSU OHUTUS
Piiksud on kinnitatud mänguasja külge kaitsvates taskutes. See funktsioon täidab ohutuse ülesannet ning võimaldab katkise mänguasja loomalt eemaldada enne, kui ta jõuab piiksuni.

EEMALDATAVAD LAHTISED NIIDID
Aja jooksul võib sinu koer hakata eemaldama mänguasja erinevaid kihte ning tükke lahti võtma või eemaldama. See on normaalne. Eemalda lahtised niidid ja tükid, et vältida allaneelamist. Kui sinu lemmik jõuab koheselt mänguasja valge tuumani visake see kohe ära. 

OHUTUS ENNEKÕIKE!
Tuffy mänguasjad on valmistatud kestma, kuid pidage meeles, et ükski mänguasi ei kesta igavesti. Mänguasjad on mõeldud interaktiivseks mänguks mitte närimiseks. Ühtegi mänguasja osa ei tohiks alla neelata. Koerte mänguasjad on mõeldud koos omanikuga mängimiseks. Ära luba oma lemmikul mänguasjaga mängida ilma järelvalveta ühegi mänguasjaga. Ole vastutav loomaomanik ja jälgi, kui sinu koer mängib mänguasjadega.

VIDEO

Tugevus 10 palli skaalal:

             

Koera suurus:

Keskmine-suur

suurus:

8.1 X 16.5 X 29.2 cm

piikse:

1

 

 

 

 

 

Mõõtmed 12 × 36 × 60 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Tuffy® Ant
Tuffy® Ant

16,90