Trikem Grey šampoon hallile ja heledale hobusele, 500 ml

9,90 

Size Chart

Hallidele ja heledatele hobustele mõeldud šampoon toob esile loomuliku läikiva karva. Suurepäraste puhastusomadustega keskkonnasõbralik šampoon niisutab nahka ja on naha ning karva suhtes õrn. Hoiab heleda hobuse läikivana ilma, et sisaldaks valgendajaid. Efektiivne ja peseb välja ka uriiniplekid. 

Kasutamine: Leota karvkate ja masseeri šampooniga. Loputage hoolikalt leige veega. Parima tulemuse saavutamiseks korrake seda kaks korda ja kuivatage karv korralikult.

Koostis: vesi, naatriumlaurüüleetri sulfaat, kokoamidopropüül-betaiin, naatrium C14-17 sec alküülsulfonaat, C12-13 alküüllaktaat, glütseriin, DMDM hüdantioon, alküülmetüülsiloksaanid, guari hüdroksüpropüültrimooniumkloriid, naatriumkloriid, värvitugevdaja, parfüüm

Pakend 500 ml.

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. 

Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Grey šampoon hallile ja heledale hobusele, 500 ml

9,90