Trikem parafiinõli, 250 ml

8,90 

Size Chart
Tootekood: 766500
Kategooriad:
Sildid:

Parafiinõli kasutavad paljud professionaalsed sadulsepad ja nahakuntsnikud. Hinnatud loodusliku koostise poolest, mis ei jäta lõhna ning jätab naha kauniks ja siledaks. Regulaarne kasutamine annab kaitsva efekti mustuse ja niiskuse eest ning vähendab murdumise riski.

Kasutamine: loksuta enne kasutust. Puhasta nahk puhastusvahendiga (nt. Trikem glütseriinseebiga), seejärel kanna peale parafiinõli svammi või pehme lapiga ning töötle nahasse. Alati proovi enne kasutamist väike kogus õli nahktoote mittenähtaval osal.

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. 

Kaal 12 kg
Mõõtmed 12 × 36 × 60 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem parafiinõli, 250 ml

8,90