Trikem Radital Liniment geel

12,90 20,90 

Clear
Size Chart
Tootekood: N/A
Kategooriad:

Rootsi populaarseim liniment, mida on kasutatud inimestel ja loomadel juba üle 50. aasta. Trikem Radital liniment on efektiivne, kahetoimeline liniment, mis suurendab lokaalselt verevarustust, vähendab taastumisperioodi ning pakub leevendust valule. Hobustel avaldab eriti head mõju täitunud kõõlusetuppede puhul. Alguses liniment jahutab ning seejärel lülitub pikajalisele soojendavale toimele. Trikem Raditali peetakse kõige toimivamaks linimendiks ning on laialdaselt kasutusel tippspordis, füsioterapeutidel ja massööridel, samuti eakate hooldusel. Radital liniment omab ka väga tugevat positsiooni hobuseturul ning traavi-ja võidusõiduhobuste seas. Pehmed ja nõtked lihased on parim kindlustus vigastuste ja kahjustuste vastu. Kasutades linimenti enne treeningut pakub see suurepärase võimaluse lihased üles soojendada ning ette valmistada enne füüsilist koormust. Peale treeningut pakub liniment pikaajalist soojendust ööseks ning aitab lihastel kiirelt taastuda. Linimenti võib kasutada ka üldise lihasväsimuse-ja valu vastu, kus selle rahustav soojus lõõgastab ja tagab heaolu. Linimenti on saadaval kahes vormis – vedeliku ja geelina. Vedelikku kasutatakse tavaliselt loomadel, kuna see tungib paremini läbi karvkatte. Geeli on parem peale kanda masseerides ning kergemini kasutatav inimestel.   

Kasutusjuhend: kanna peale või pihusta ning masseeri kuni liniment on imendunud. Kasuta vaid tervel nahal. Kogus on väga individuaalne. Alusta väiksemast kogusest ning suurenda järk-järgult tugevama toime saamiseks. Esimesed 10 min. liniment jahutab, seejärel soojendab pikaajaliselt.

Koostis: mentool, kamper, eukalüptool, etanool, vesi, värv E 102

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. 

Kaal -
Mõõtmed -
Valik

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Radital Liniment geel

12,90 20,90