Trikem Ice jahutav geel, 1 L

20,90 

Size Chart
Tootekood: 769093
Kategooriad:

Trikem Ice geel vähendab taastumisaega peale rasket treeningut. Jahutav geel minimeerib verejooksu väikestes lihasrebendites, mis tekivad peale rasket füüsilist koormust või vigastust. Sobib igapäevaseks hobuste jalahoolduseks peale treeningut ja pingutust. Laialdaselt kasutusel tippspordis, füsioterapeutidel ja massööridel.

Kasutusjuhend: kanna peale ja masseeri imendumiseni soovitud piirkonnas. Kasuta vaid tervel nahal. Peale suuremat koormust (näiteks võistlusi) võib kanda peale 30.min intervallidega, et pikendada jahutavat mõju.

Koostis: mentool, eukalüptool, etanool, karmobeer, propüleenvesi, värv E 131

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. 

Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Ice jahutav geel, 1 L

20,90