Trikem Hyaluron 100 liigeselisand hobustele

46,90 117,90 

Clear
Size Chart

Hüaluroonhape on hobuste liigesevedelikus endogeenne substraat. Hüaluroonhape suudab imada vett, mis suurendab liigesevedeliku viskoossust ja parandab liigese põrutustele vastupidavust ja määrdeaine funktsioone. Vanuses 12–14 aastat toodab hobune vähem endogeenseid substraate, mis võivad vähendada liigesevedeliku löökide neelamise võimet. Hyaluron 100 võib seetõttu anda hobustele, kes puutuvad kokku intensiivse treeningu või võistlustega, kuna kehal pole aega endogeense hüaluroonhappe tootmiseks samas tempos kui seda kasutatakse.
– hobustele, kes puutuvad kokku intensiivse treeninguga või võistlevad ja treenivad regulaarselt.
– hobustele, kes on jäigad või kannatavad liigeseprobleemide all.
– võib anda taastusravi ajal pärast liigesepõletikku

Söötmisjuhis: 10 ml 100 kg kehakaalu kohta jagatuna kaheks jaoks. 10 päeva järjest. Profülaktiliselt 5 ml 100 kg kehakaalu kohta päevas.

Koostis: vesi, glütseriin, naatriumhüaluronaat
Koostis 1 kg kohta: hüaluroonhape 500 mg, sidrunhape E330 
Analüütilised koostisosad: toorvalk <0,3%, toorrasv <0,1%, toortuhk <0,5%, kaltsium <0,1%, naatrium 0,08%, fosfor <0,01% , veesisaldus 99,1%

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Kaal 1 kg
Mõõtmed 12 × 36 × 60 cm
Valik

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Hyaluron 100 liigeselisand hobustele

46,90 117,90