Trikem Harmony, 900 g

29,90 

Size Chart
Tootekood: 781311
Kategooriad:

Parandab toitainete imendumist ja immuunsüsteemi.
Saccharomyces cerevisiae pärmikultuuridel põhinev täiendsööt,  mida on töödeldud funktsionaalsete ainete, toitainete ja oluliste mineraalainete saamiseks. Pärm soodustab kasulike mikroorganismide arengut ja tasakaalustab pH-d maos ning sooles. Seeläbi paraneb sööda seeduvus, mis tõstab toitainete omastavust koersööda ja kontsentreeritud toidu tarbimisel.  Tervislik toitumine on harmoonilise ja terve hobuse jaoks hädavajalik. Tasakaalus vitamiini-ja mineraali lisand kombineerituna pärmikultuuriga tagab parema soolestiku mikrofloora ning suurendab hobuse heaolu. Treeningus olevad ja võistlustel käivad hobused kogevad pidevalt keskkonna muutusi ja stressirohkeid situatsioone, mis mõjutavad soole funktsioone, põhjustades seeläbi kehvemat toitainete omastamist. Harmoni lisand stabiliseerib soolestiku mikrofloora, mis on põhjustatud keskonnamuutustest nagu stress, söödamuutus või külm ilm. 

Toitainete halb imendumine esineb sageli üldises seisundis ja võib olla märk immunfunktsiooni halvenemisest. Paljud hobused ekseemiga, löövega ja kehva karvaga on abi saanud just seedeprobleemide parandamise nöol Harmoni lisandiga. Samuti soovitatav aretusmäradele ja tiinetele märadele.

Söötmisjuhis: 1 mõõdutopsik päevas suurele hobusele (550 gr). Sälgudele pool kogusest. Ühest pakist jätkub 50 (100) päevaks. 

Koostis 20 gr kohta: pärmikultuur 15000 IE, lisatud A-vitamiin 20 mg, D-vitamiin 20 mg, E-vitamiin 10 mg, B1-vitamiin 25 mg, B2-vitamiin 1000 mcg, B6-vitamiin 15 mg, B12-vitamiin 15 mg, nikotiinhape 500 mg, B5-vitamiin 25 mg, vask 200 mcg, magneesium 250 mcg, seleen 500 mcg, koobalt 50 mg, tsink 3 g, jood 1,5 g, raud 1,5 g, naatrium, väävel, fosfor, biotiin

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Harmony, 900 g

29,90