Trikem Gut Balance

27,90 

Size Chart
Tootekood: 781360
Kategooriad:

Tasakaalustav lisand silo söövatele hobustele.
Kõhulahtisusele viitav väljaheide, mis puudutab paljusid hobuseid võib sõltuda soolestiku pH väärtust mõjutavast silost. See soodustab toksiliste bakterite tekkimist, mis häirivad soolekultuuri ja põhjustavad soolepõletikke. Selle tulemusena halveneb toidu lagundamine, toitainete imendumine ja immuunsus. Gut Balance lisand on spetsiaalselt väljatöötatud soolestiku mikrofloora tasakaalustamiseks hobustel, kes reageerivad silole kõhulahtisusega. Pakend 1 kg.

  • baseerub prebiootikumidel ja pärmikultuuridel, mis reguleeriva soole pH-d
  • optimeerib sööda lagundamist ja seeläbi parandab toitainete imendumist
  • täiendatud vitamiinide ja mineraalidega, mis on vajalikud seedehäiretega seotud kadude kompenseerimiseks 

Gut Balance lisandit tuleks anda kohe kui hobusel on märgata kõhulahtisust, et vähendada toksiliste bakterite tekke riski soolestikus. Raskemate juhtude puhul soovitame esmast ravi 1-2 päeva Harmony Pro lisandiga. 

Söötmisjuhis: 100 gr päevas 10 päeva 550 kg hobusele. Seejärel 50 gr päevas.

Koostis 50 g kohta: kaltsium 7 g, räni 840 mg, mannan-oligosahhariidud 4 g, (1.3)-(1.6) beta-glükaan 5 g, Vitamiin C 200 mg, nikotiinamiid 130 mg, B5 vitamiin 80 mg, Vitamiin B1 100 mg, Vitamiin B2 130 mg, Vitamiin B6 100 mg, Vitamiin B12 1 mg, kaltsium karbonaat, betoniit (sideaine), pärm, inuliin, ingver

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Gut Balance

27,90