Trikem Glucosamine

31,90 49,90 

Clear
Size Chart
Tootekood: 780900
Kategooriad:

Kergesti imenduv glükosamiinsulfaat.

Sobib:
– intensiivses treeningus olevatele hobustele
– vanematele hobustele, kellel on vähenenud liigeste liikuvus.
– artriidiga hobustele

Naturaalne toode, mis on valmistatud koorikloomadest ning on eriti hea imendumisvõime. Glükosamiin on organismi loomulik osa ja see on seotud kõhrete moodustumisega. Lisatud mangaan soodustab uute kõhrete moodustumist. Trikemi glükosamiin imendub kergesti seedetrakstis kui glükosamiinsulfaat. Sulfaat lisab väävlit, mis on vajalik kõhrestruktuurile. Teised glükosamiini tüübid on rohkem lahustumatud ja seetõttu on nad väiksema imendumisvõimega.
Glükosamiin on endogeenne aine, mida leidub kõhretes, kõõlustes ja sidemets. Tugevdab hobuse liigeseid ja ennetab jäikust. Vanusega hobuse keha võime glükosamiini toota väheneb, seega on ka siis soovitatav seda juurde anna sööda kaudu. Samuti võib pikaajalisel treenimisel tekkida kõhre kulumine, mis omakorda vähendab liigese liikuvust.

Söötmisjuhis: 6 ml (5 g) 100 kg kehakaalu kohta jagatuna vähemalt kaheks korraks. Annust kohandada vastavalt hobuse kaalule.

Koostis: dekstroos, glükoosamiinsulfaat-2KCl, boorhape

Koostis 1 kg kohta: glükoosamiinsulfaat 360 g, mangaan 1000 mg, boorhape 430 mg
Mikroelemendid :Di mangaankloriidtrihüdroksiid 3b507 2 g
Analüütilised koostisosad: toorvalk 16,7%, toorrasv <0,5%, toortuhk 20,5%, kaltsium 0,04%, naatrium 0,11%, fosfor <0,01%

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Kaal 1 kg
Mõõtmed 12 × 36 × 60 cm
Valik

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Glucosamine

31,90 49,90