Trikem Focus hobustele, 600 g

36,90 

Size Chart
Tootekood: 781410
Kategooriad:

Söödalisand hobustele, kellel on vaja tulla toime stressiga ning säilitada kontsentratsiooni nagu näiteks väljaõpe, treening, võistlused või transport. Sisaldab tõestatud närve stabiliseerivat tiamiini (B1), trüptofaani ja magneesiumi. Lisatud on pärmikultuure, mis stimuleerivad soolestiku mikrofloorat ning parandavad toitainete imendumist.
Stressirohked situatsioonid vabastavad aineid, mis käivitavad hobuse vahetu reaktsiooni. Hobusele on see loomupärane refleks enda kaitsmiseks ning ta reageerib kiiresti, olukorda hindamata. Seejärel tuleb vallandunud ained neutraliseerida teiste kehas olevate ainetega. Tiamiin, trüptofaan ja magneesium on kõik stabiliseerumisprotsessi osad. Kui hobusel on puudus nendest “vastumeetmetest” ei ole tal võimalik oma reaktsiooni tasakaalustada ning muutub seega raskesti juhitavaks või kaotab tähelepanu.
Trikem Focus on pakub hobusele looduslikke toitaineid, millest on paljudel puudus ning seetõttu kannatavad stressi alla ja võivad halvasti käituda.
Mõedud hobustele, kellel on raske rahuneda stressirohketes olukordades, reageerivad üle uutes olukordades ning kaotavad kergesti tähelepanu treeningus ja võistlustel.

Pakend 600 g

Söötmisjuhis: 30 ml päevas (u 25 gr) suurele hobusele (550 kg) päevas. Viis päeva enne stressirohket situatsiooni võib annust kahekordistada.

Koostis ühe doosi kohta: trüptofaan 3000 mg, tiamiin 500 mg, magneesium 3000 mg, pärmikultuurid 6000 mg, nisujahu

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Mõõtmed 6 × 10 × 20 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Focus hobustele, 600 g

36,90