Trikem Energy Pro Balance

68,90 129,90 

Clear
Size Chart

Energy Pro Balance on on õli, mis koosneb erineva pikkusega rasvhapetest. Need on kergesti imenduvad ning annavad ligikaudu 3,5 korda rohkem energiat kui kontsentreeritud sööt. Nii saab pakkuda hobusele rohkem energiat ja vähem tärklist. Rasv on leebe hobuse soolestikule ning ei mõjuta tema temperamenti. Hobune saab kuni 75% energiast koresöödast ning on limiteeritud võimega omastama energiat tärklisest ja rasvast.

Jõusööda suurendamisel energia saamise eesmärgil on mitmeid puudusi. Tärklis mõjutab mao funktsiooni ja on üks põhjusi ulatuslike probleemidega maohaavandite tekkeks. Tärklis suurendab maos pH-d, mis vähendab valkude lagunemist ja toksiliste bakterite eemaldamist. Tärklise lagundamine peensooles sõltub ensüümist amülaas, mida hobune toodab vaid väikestes kogustes. Hobuse seedesüsteem lihtsalt ei saa lõhustada suures koguses tärklisepõhist sööta. Tärklis läheb seejärel jämesoolde ja hävitab käärimisprotsessi osad.

Isegi hobuse võime rasvade lõhustamiseks on piiratud, kuid kuna rasv sisaldab rohkem kui 3,5 korda enama kontsentratsiooniga energiat, muutub see tõhusaks energiaallikaks. Energy Pro Balance sisaldab mitmeid lühikese, keskmise ja pika ahelaga rasvhappeid, mis optimeerib kasutust ja hobuse võimet kiirelt ja tõhusalt juurde pääseda suuremas koguses energiale. Lisatud letsitiin aitab parandada seedimist ja omab kerget toimet mao ja soolestiku limaskestale.

Energy Pro Balance annab teile suurema energiaga rahuliku hobuse. Suurem annus enne rasket tööd annab endiselt tasakaalus hobuse veelgi suurema vastupidavusega. Lisaks annab lühema pikkusega rasvhape plahvatuslikku energiat kui seda tõesti vaja on. Pikemas perspektiivis koormab see vähem hobuse magu ja soolestikku. See tähendab head toitumist, paranenud jõudlust, suuremat vastupidavust ja tervisliku eluviisi. Sobib kasutamiseks ka osaliselt jõusööda asendajana temperamentsetel hobustel.

Söötmisjuhis:
kerges töös: asendada 0,5 kg jõusöödast kahe topsi Energyga päevas.
raskes töös ja võistlusperioodil suurendada kogust max. 4-5 dl söögikorra kohta.
1 dl Energy lisandit võrdub umbes 4 dl kontsentreeritud jõusöödaga.
Maksimaalne doseering 4 dl söögikorra kohta. 

1. Koostis

2. Rasvhapete jaotumine

3. Säilitamine

  • Taimsed õlid 180 gr
  • Letsitiin 11,5 gr
  • Vitamiin E 47 mg

  • Monoküllastumata rasvhapped 35,7%
  • Küllastunud rasvhapped 28,4%
  • millest MCT-rasvad 20,5%
  • Omega-3 14,2%
  • Omega-6 21,7%
  • Toatemperatuuril

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Kaal -
Mõõtmed -
Valik

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Energy Pro Balance

68,90 129,90