Trikem E-Plus

30,90 92,90 

Clear
Size Chart

E-vitamiin koos aminohapete ja seleeniga.

Täielik E-vitamiini lisand koos seleeniga, mida keha vajab E-vitamiini ainevahetuseks. Sisaldab lüsiini ja metioniini, asendamatuid aminohappeid lihaste, luude ja pehmete kudede ehituseks ja parandamiseks. Seleen, tsink ja mangaan on vajalikud mikroelemendid toitainete metabolismiks ja lihaste ülesehitamiseks. E-vitamiini puudus tekib külmas keskkonnas, söödamuutustes ja tiinuse ajal. Mõjutab hobuse jõudlust, vastupidavust ja üldist heaolu. E-vitamiin mõjutab ka lihaste verevarustust, olles oluline osa vereoonte taastamisel. Silo on tavaliselt E-vitamiini vaesem, kuna fermentatsiooniprotsessis tekkivad happed lõhustavad vitamiini.

Söötmisjuhis: 30 ml päevas suurele hobusele (550 kg). 1  kg jätkub 50 päevaks.  Teised hobused proportsionaalselt kehakaalule.

NB! Laos on 1 kg kotid. 4 kg ettetellimisel 10 päeva. 

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Kaal -
Mõõtmed -
Valik

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem E-Plus

30,90 92,90