Trikem Competition geel, 1 L

21,90 

Size Chart
Tootekood: 769091
Kategooriad:

Efektiivne dopinguvaba, kahetoimeline liniment, mis esmalt jahutab ning seejärel pakub pikatoimelist ja lõõgastavat soojendust lihastele, kõõlustele ning liigestele. Võib kasutada ka enne treeningut ja võistlust, et optimeerida sooritust suurendades soojust ja lihaste elastsust. Pärast pingutust kasutada põletiku alandamiseks ja lihaste paremaks taastumiseks. Loodud tuntud ja ennast tõestanud Trikemi linimendi baasil. Heaks kiidetud sporthobustel kasutamiseks. 

Koostis: karbomeer, alkoholi denat., metüüldiisopropüülpropaanamiid, kamper, eukalüptool, kaneeli leheõli, nelgipuu leheõli, CI 75470, vesi

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega.

Mõõtmed 10 × 10 × 20 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem Competition geel, 1 L

21,90