Trikem C-vitamiin hobustele

32,90 

Size Chart

100% puhas askorbiinhape

Sisaldab vaid 100% askorbiinhapet, mis on vajalik treeningus olevatele hobustele. Kuigi hobune ise saab luua C-vitamiini, kinnitavad mitmed uuringud, et treeningus olevatele hobustele lisandi anmidne on kasulik ja parandab kehas toimuvaid protsesse.
Raskes töös hobused tarbivad rohkem kõiki toitaineid ja profesionaalid kasutavad sageli lisaks C-vitamiini lisandeid. Sunshine Tour ratsavõistlustel tehtud uuringus MSM-ga näitas see märkimisväärset efektiivsuse tõusu kombinatsioonis C-vitamiiniga. Aastate jooksul on paljud katsed väitnud, et C-vitamiin on oluline liigestele.

Pakend 500 g.

Söötmisjuhis: 15-30 ml päevas (=50 g) suurele hobusele (550 g).    

 

Trikem AB on arendanud, tootnud ja turustanud loomade hooldusvaheneid ja söödalisandeid aastast 1955 ning teinud sealjuures tihedat koostööd Rootsi tarbijatega. Trikemi tooted on kõrgkvaliteetsed ning valmistatud hoolikalt valitud toorainest, mis vastavad Rootsi nõuetele ja regulatsioonidele loomakasvatuses. Kõik tooted on registreeritud ja heakskiidetud vastavates ametiasutustes nagu põllumajandus-, keemia-ja ratsa- ning traaviliidus. Trikemi eesmärk on pakkuda tooteid, mis on harmoonias loodusega. Number 1. lisandite ja hooldusvahendite tootja Rootsis!

Mõõtmed 5 × 5 × 5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Trikem C-vitamiin hobustele

32,90