Komperdell turvavest Ballistic Junior Pro

149,90 

Clear
Size Chart
Tootekood: K6336-13-152
Kategooriad:
Eriti kerge kaaluga ja hästi painduv turvavest lastele. Seljakaitsmega, mis vastab samadele kriteeriumitele kui mootorratta varustuse seljakaitse. Ergonoomiline disain ja veniv vaheosa külgedel lasevad vestil hästi järgida kehakuju ning sobituda ratsaniku suurusega. Annab suurema liikumisvabaduse ning mugavuse. Kaitsepaneelid ka külgedel.  Hästi hingav tänu perforeeritud struktuurile. Valmistatud mitmekihilisest ja kahekordse tihedusega vahust.
  • Mitmekihiline ja eriti turvaline Cross6.0 seljakaitse adaptiivse topelttiheda vahuga, EN 1621-2 (vastab motovarustuse standardile)
  • Turvaliseim ja usaldusväärseim seljakaitse, mis turul saadaval (jääkenergia vaid 4.97 KN).
  • Innovatiivne mitmekihiline kaitsesüsteem koos topelttiheda vahuga reageerib kehasoojusele muutudes pehmemaks ning kohandub seeläbi ideaalselt selgrooga.
  • Lisa kaitsevahud ees ja külgede piirkonnas neelavad kergemate löökide energia.
  • Piiramatu liikumisvabadus. Kergema, ergonoomilise disainiga vest on ideaalne kandmiseks ka riiete all.
  • Üks vest, kaks disaini. Võimalik kanda mõlemat pidi – vali klassikalise või trendika värvilise disaini vahel.
  • Eest lukuga, mis muudab vesti selgapaneku ja ära võtmise lihtsaks.
  • Kehasse töödeldud lõige.
  • Kerge pesta ja hooldada.
  • Austria disain.

 

MÕÕDUD CM 116 128 140 152
Pikkus 110-120 120-130 130-140 140-152
A Rinna ümbermõõt 60-68 64-72 68-76 72-80
B Vöö ümbermõõt 54-62 58-66 62-70 66-74
 E Keha pikkus tagant 40,7 45,2 49,7 53,7

 

Rohkem kui 20 a. on ohutus ja kaitse olnud Komperdelli meeskonnale oluline küsimus. Tihedas koostöös mootorratta tööstusega kogusid nad olulisi teadmisi erinevatest avarii situatsioonidest ja kokkupõrke dünaamikast ning õppisid kuidas luua kõige turvalisem kaitse mis oleks ideaalselt ergonoomilise disainiga ning samas ka optimaalselt mugav kanda. Täna ei ole Komperdell tuntud vaid kui teerajaja ja trendilooja vaid on ka edukalt kehtestanud postitsiooni kui Euroopa kõige uuenduslikuma premimum klassi turvatoodete looja suusatamise/lumelaua, mootorrataste, rattaspordi ja ratsaspordi alal. Komperdelli Cross Protection süsteemid on mitmete innovatsiooni auhindade võitjad ning on hääletatud kõige turvalistemaks ja mugavamateks seljakaitsmeteks erinevates turu-uuringu testides.
Esimene Komperdelli turvavesti presentatsioon vastas ratsutamise standardile EN 13158:2009, tase 3 – esimese Spoga Horse Innovatsiooni auhinna võitja.
Komperdell Cross Vest – Light presentatsioon – teise Spoga Horse Innovatsiooni auhinna võitja.
Tänu meie saavutatud mainele, kui eksperdid turvatoodete alal, peame oma peamiseks ülesandeks oma toodete edasiarendamist, et tugevdada meie positsiooni kui kõige innovatiivsem bränd rahvusvahelisel turul.

 

Kaal -
Mõõtmed -
Suurus

, , ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Komperdell turvavest Ballistic Junior Pro

149,90