Höveler Western Sport müsli, 20 kg

36,90 

Size Chart
Tootekood: 4501731
Kategooriad: ,

LIHASTE KASVATAMINE. TÄIELIK VARUSTATUS. ALFALFA. LISAENERGIA. KAERAVABA.

Kõrge energiasisaldusega kui madala teraviljaga müsli, mis katab täielikult keskmises kuni intensiivses treeningus hobuse vajadused. Kogemused on näidanud, et western hobuste energiavajadus on mõnevõrra väiksem kui paljudel teistel hobustel. Sellest hoolimata on aminohapete, vitamiinide ja mikroelementide vajadus identne teiste võistlustel kasutatavate tõugudega. Neid tegureid arvesse võttes sündis see maitsev ja hästi seeditav müsli, millesse kaera lisamist on teadlikult välditud.

Tänu täielikult vitaminiseeritud ja mineraliseeritud retseptile saab Western Sporti kasutada täissöödana. Lutsern, sojajahu ja hernehelbed tagavad ka optimaalse asendamatute aminohapete vahekorra eesmärgipäraseks lihaste ülesehitamiseks. Seega pakub Western Sport optimaalset hooldust hobustele, kellel on võistlemisega seoses kõrgendatud nõudmised.

Söötmine 100 kg kehamassi kohta päevas:
kerge töö: 0,25 kg
keskmine töö: 0,4 kg
raske töö: 0,65 kg

Koostis: lutsern; odrahelbed; linakook; päevalille ekstraktsioonijahu; maisihelbed; oder; päevalillekaunad; päevalilleõli; jaanileib; hernehelbed; suhkruroo melass; nisumanna kliid; kaltsiumkarbonaat; sojajahu sööt; mais; naatriumkloriid; monokaltsiumfosfaat; õllepärm; magneesiumoksiid

Koostisained ja seeduvus: seeditav toorvalk kg kohta: 106 g; seeditav energia kg OS kohta: 11,21 MJ; seeditav energia kg TS kohta: 12,19 MJ; toorproteiin: 14,60%; toorkiud: 16,10%; toortuhk: 8,50%; toorrasv: 6,90%; tärklisesisaldus: 18,70%; suhkrusisaldus: 4,80%

Höveleri müslid on pakitud uuenduslikke kaitsevoodriga kottidesse, mis võimaldavad söödal säilitada oma värskuse ja aroomid 12 kuud. Lisaks kaitseb kott sööta niiskuse ja muude lõhnade jms. eest.

 

Kaal 25 kg
Mõõtmed 20 × 30 × 40 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Höveler Western Sport müsli, 20 kg

36,90