Catago Fir-Tech terapeutiline matt

154,90 

Size Chart

Uus tase lemmiklooma hoolduses.
CATAGO FIR-Tech madrats sisaldab aktiivsüsi kiude, mis sobivad eriti kõõluste, liigeste ja lihaste enesetervenemisprotsesside stimuleerimiseks ja edendamiseks.
Aktiivsel pika lainega infrapunakiirgusel on märkimisväärne mõju vereringe suurendamisele ja lihaspingete leevendamisele. Aktiivse pika lainega infrapunakiirguse lõõgastavad omadused muudavad FIR-Tech Pro tooted eriti sobivaks peale sportimist, heaoluks ja lõõgastumiseks. Infrapunalained ulatuvad sügavale kudedesse ja suurendavad lihaste ning kõõluste paindlikkust ning võivad seetõttu olla ülekoormuse / vigastuste vastu ennetava toimega.

Eriti kasulik koertele, kellel on lihaspinged, artriit, puusa- ja seljaprobleemid jne.

Madratsit on võimalik  adapteriga (vt. seotud tooted) soojendada. Saavutab optimaalse soojuse vaid mõne minutiga ja kiirgab pidevalt pika lainega infrapuna soojust, millel on meeldiv ja lõõgastav mõju lihastele ja kudedele.
Tootel on sisse- ja väljalülitusnupp, mis reguleerib aktiivse infrapuna soojuse tugevust kolmes astmes, et tagada alati optimaalseim teraapia. NB! Adapter ei ole komplektis.

Soovitatav kasutus:
Toodet võib kasutada enne ja pärast lihaste pingutust, näiteks enne treeningut soojenduseks ja peale treeningut taastumise saavutamiseks.

– Ettevalmistus enne treeningut, koe eelsoojendamine: kõrgeim tase (punane) 15–20 minutit.

– Lõõgastus / lõõgastus pärast treeningut: keskmine tase (sinine) kuni 30 minutit, üks või kaks korda päevas.

– Üldine kasutamine / heaolu: keskmine kuni kõrge tase (punane / sinine) 15 kuni 30 minutit, üks või kaks korda päevas.

– Madalaimal tasemel (roheline) saab toodet kasutada üks kuni kaks korda päevas, sõltuvalt õhu temperatuurist, kuni 40 minutit.

Mõõdud: 90×60 cm.

Mõõtmed 5 × 5 × 5 cm
Suurus

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Catago Fir-Tech terapeutiline matt

154,90