Catago Fir-Tech sisud neopreenist tallikaitsmetesse

164,90 

Size Chart

Fir-Tech Pro sarja omadustega sisu, mida saab hõlpsasti paigaldada Catago tallikaitsmetesse. Vahetükki saab kasutada nii enne treeningut kõõluste ja kudede tööks ettevalmistamiseks  kui ka pärast treeningut taastumisprotsessi stimuleerimiseks või seoses vigastustega.

  • Sisu paigaldatakse tallikaitsmesse  takjakinnituse abil ja patareiga osa kaitsme välisküljele. Pärast seda on lihtne nuppu sisse-välja lülitada ja soojust reguleerida.
  • Soojust saab reguleerida 3 erineval tasemel: roheline, sinine ja punane. 
  • FIR-Tech Pro tooted sisaldavad aktiivseid süsinikkiude, mis sobivad eriti hästi kõõluste, liigeste ja lihaste iseparanemisprotsesside stimuleerimiseks ja soodustamiseks. On tõestatud, et aktiivne pikalaineline infrapunakiirgus suurendab oluliselt vereringet ja leevendab pingeid lihastes. Aktiivse pikalainelise infrapunakiirguse lõõgastavad omadused muudavad FIR-Tech Pro tooted eriti sobivaks sportimiseks, heaoluks ja lõõgastumiseks.
  • Soovitatav kasutus: FIR-Tech Pro toode saavutab optimaalse kuumuse vaid mõne minutiga ning kiirgab pidevat pikalainelist infrapunasoojust, mis on lihastele ja kudedele mugav ja lõõgastav. Tootel on sisse- ja väljalülitusnupp, mis reguleerib aktiivse infrapunasoojuse tugevust kolmel tasemel, et tagada alati optimaalseim ravi.
  • Toodet võib kasutada enne ja pärast koe pingutamist näiteks treeninguks optimaalse soojenduse ja taastumise saavutamiseks. Aktiivse pikalainelise infrapunakiirguse lõõgastavad omadused muudavad FIR-Tech Pro tooted eriti sobivaks sportimiseks, heaoluks ja lõõgastumiseks.
Mõõtmed 5 × 5 × 5 cm
Suurus

, ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product

Sulle võib meeldida ka…

Back to Top
Catago Fir-Tech sisud neopreenist tallikaitsmetesse

164,90