Animo First agility tunnel

69,90 149,90 

Clear
Size Chart
Tootekood: animo3
Kategooriad:

Treeningtunnel mis on ideaalne harjutamiseks kodus. Värvus sinine. Kolm erinevat pikkust, mis vastavad FCI eeskirjadele ja CNEACi standarditele. 

1 m – 4 kg
3 m – 9,7 kg
6 m – 17,7 kg

Toote tellimise aeg võib olla +-10 tööpäeva.

Animo Concept on üle 20.a vana  pereettevõte Pransusmaal, kelle kireks on koerad. Tooted on loodud põhinedes pikaaegsetele kogemustele koeraspordis ning koostöös veterinaariga. Kõik tooted on valmistatud Prantsusmaal kõrge kvaliteediga materjalidest.

Agility rajal erinevate takistuste hulgas on tunnelid hädavajalikud. Tunneli läbimine võtab teie lemmiklooma jaoks aega. Selle kinnise ruumiga on vajalik koera harjutada. Seega varustage end parimate toodetega! Animo Boutik on agility spetsialist.
Meie tunnelid on hoolikalt valitud: tugevad, turvalised, stabiilsed, erineva mõõtmetega, kergesti ladustatavad ja transporditavad.  Neil on kõik omadused, mis on vajalikud teie koera kiiruse harjutamiseks. Meie valikust leiate ideaalse tunneli vastavalt oma koera tõule, tema oskustele ja ambitsioonidele. Koera ja varustuse kaitsmiseks avastage ka meie raskuskotid ja ja täitepudelid. Heakskiidetud, vastupidavad, transporditavad, erinevas mahus, erinevates värvides: need sobivad kasutamiseks suurepäraselt igat tüüpi tunnelitega.

Mõõtmed 100 × 100 × 100 cm
Pikkus

, ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

You can add the content for product
Back to Top
Animo First agility tunnel

69,90 149,90