Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingu kohta, mis sōlmitakse veebilehel www.bullstar.ee edastatud tellimuse alusel müüja – OÜ Bullstar ( reg. nr: 11970322 ) ja ostja vahel. Pooled loevad ostja poolt esitatud tellimuse ostja sooviks sōlmida OÜ Bullstariga soovitud kaupadele ostu-müügilepingu. Kehtiva tellimuse aluseks on kauba ostja poolt korrektselt esitatud tellimus ning tasutud tellitud kauba eest ettemaks vastavalt www.bullstar.ee poolt esitatud tellimuse kinnitusele.

Meie poes puudub minimaalse tellimuse nōue!

Kui ostja ei ole tasunud tellitud kauba eest viie tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest oma e – mailile, tühistatakse esitatud tellimus, kuid eelnevalt võetakse kliendiga ühendust, kas tellimuse vormil kontaktidesse märgitud e-kirja või telefoni teel.

OÜ Bullstar postitab Teie poolt tellitud laokauba 1-3 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest meie arveldusarvele. Kui on mingi pōhjus, et kaupa ei ole vōimalik ostjale saata lubatud ajal , vōtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust esimesel vōimalusel ning leitakse Teile sobivaim lahendus. OÜ Bullstar ei vastuta kulleri poolt tekitatud viivituse eest, kui kaup on juba meie poolt kullerile edastatud.

OÜ Bullstar väljastab Teile laos oleva kauba 1-3 päeva jooksul alates raha laekumisest pangakontole. Toodete saadavuse kohta anname info esimesel võimalusel peale tellimuse sooritamist.
Kiireima info laos olevate toodete kohta saata meile kirjutades: info@bullstar.ee või helistades 7404530.

NB! Meie e-poes ei kuvata kaupadel laoseisusid. Ettetellitavate kaupade tarneaeg võib varieeruda 1-30 päevani.

NB! Sooduskampaania ajal kehtib soodushind vaid kampaania käigus väljakuulutatud ajal ning tellimuste eest tuleb tasuda hiljemalt üks päev peale kampaania lõppu. Selleks ajaks tasumata tellimused tühistatakse. Kehtib ka juhul, kui kaubale tullakse ise kauplusesse järgi.

Kui tellitud kaupade maksumus ületab 79€ , siis toimetame kauba Eesti piires TASUTA Omniva, DPD või Omniva pakiautomaati (tasuta saatmine ei kehti kullerkauba puhul).

Kauba tagastamine ja tellimuse tühistamine

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus kauba kättesaamise hetkest alates 14 tööpäeva jooksul toode tagastada ning Te saate raha 100% tagasi.

Tagastatav toode peab olema kasutamata ning rikkumata originaalpakendis.

Kaubaga seotud tagastamise kulud kannab kauba ostja v.a. kui toode on vale või defekitiga, siis tasub tagastamisega seotud kulud OÜ Bullstar.

Toote tagastamiseks täitke tagastusleht meie e-poes SIIN

Raha kanname tagastatud toote või tühistatud tellimuse eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 tööpäeva jooksul alates tagastamis-või tühistamisavalduse tegemisest ning kui tagastatav kaup on jõudnud tagasi meile.

Teie isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a. transporditeenuse osutajale tarneaadressi ning kontakttelefoni numbri. Kliendi soovi korral eemaldame isikuandmed kliendibaasist.

Back to Top