Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingu kohta, mis sōlmitakse veebilehel www.bullstar.ee edastatud tellimuse alusel müüja – OÜ Bullstar ( reg. nr: 11970322 ) ja ostja vahel. Pooled loevad ostja poolt esitatud tellimuse ostja sooviks sōlmida OÜ Bullstariga soovitud kaupadele ostu-müügilepingu. Kehtiva tellimuse aluseks on kauba ostja poolt korrektselt esitatud tellimus ning tasutud tellitud kauba eest ettemaks vastavalt www.bullstar.ee poolt esitatud tellimuse kinnitusele.

Laokaup

OÜ Bullstar postitab Teie poolt tellitud laos oleva kauba 1-3 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest meie arveldusarvele. Kui on mingi põhjus, et kaupa ei ole võimalik ostjale saata lubatud ajal , võtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust esimesel võimalusel ning leitakse Teile sobivaim lahendus. OÜ Bullstar ei vastuta kulleri poolt tekitatud viivituse eest, kui kaup on juba meie poolt kullerile edastatud.

Ettetellitav kaup

Ettetellitavate kaupade tarneaeg võib varieeruda 5-60 päevani. Ettetellitavatel kaupadel on toote juures kuvatud orienteerv tarneaeg.

Kui ostja ei ole tasunud tellitud kauba eest viie tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest oma e – mailile, tühistatakse esitatud tellimus, kuid eelnevalt võetakse kliendiga ühendust, kas tellimuse vormil kontaktidesse märgitud e-kirja või telefoni teel.

Sooduskampaania ajal kehtib soodushind vaid kampaania käigus väljakuulutatud ajal ning tellimuste eest tuleb tasuda hiljemalt üks päev peale kampaania lõppu. Selleks ajaks tasumata tellimused tühistatakse.

Kui tellitud kaupade maksumus ületab 79€ , siis toimetame kauba Eesti piires TASUTA Omniva, DPD või Omniva pakiautomaati (tasuta saatmine ei kehti kullerkauba puhul).

Kauba tagastamine ja tellimuse tühistamine

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus kauba kättesaamise hetkest alates 14 tööpäeva jooksul toode tagastada ning Te saate raha 100% tagasi.

Tagastatav toode peab olema kasutamata ning rikkumata originaalpakendis.

Kaubaga seotud tagastamise kulud kannab kauba ostja v.a. kui toode on vale või defekitiga, siis tasub tagastamisega seotud kulud OÜ Bullstar.

Toote tagastamiseks täitke tagastusleht meie e-poes SIIN

Raha kanname tagastatud toote või tühistatud tellimuse eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 tööpäeva jooksul alates tagastamis-või tühistamisavalduse tegemisest ning kui tagastatav kaup on jõudnud tagasi meile.

Teie isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a. transporditeenuse osutajale tarneaadressi ning kontakttelefoni numbri. Kliendi soovi korral eemaldame isikuandmed kliendibaasist.