Laokaup

OÜ Bullstar postitab Teie poolt tellitud laos oleva kauba 1-3 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest meie arveldusarvele. Kui on mingi põhjus, et kaupa ei ole võimalik ostjale saata lubatud ajal, võtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust esimesel võimalusel ning leitakse Teile sobivaim lahendus. OÜ Bullstar ei vastuta kulleri poolt tekitatud viivituse eest, kui kaup on juba meie poolt kullerile edastatud.

Ettetellitav kaup

Ettetellitavate kaupade tarneaeg võib varieeruda 5-60 päevani. Ettetellitavatel kaupadel on toote juures kuvatud orienteerv tarneaeg.

Kiireima info laos olevate toodete kohta saata meile kirjutades: info@bullstar.ee või helistades 56856599.

Kui tellimuse maksumus ületab 79 € toimetame Teile kauba TASUTA kätte teile sobivasse Itella, Omniva või DPD pakiautomaati (tasuta tarne ei kehti kullervedu vajavatele toodetele).

Kui tellimuse maksumus jääb alla 79 € lisandub toodetele automaatselt tellitud kauba mahtu / kaalu arvestades transporditasu vastavalt Teie poolt valitud transpordiviisile.

Kasutame kauba saatmiseks kõiki transporditeenuseid. Kui teie soovitud teenust ei olnud ostukorvi valikus, siis võtke meiega ühendust ning saadame kauba teile soovitud viisil.